+90 216 593 2490

BİZİ ARAYIN 444 30 19

Misyonumuz

Artan çevre kirliliği ve fosil enerji kaynaklarının doğaya verdiği zarara karşı yenilenebilir enerji kaynaklarının yaygın tüketimini sağlamakta etkinlik kazanmayı gelecek nesillere karşı sorumluluğumuz olarak görüyoruz.

Ülkemizdeki biodizel üretiminin bitkisel atık yağlardan ve yerli tarımsal altyapı ile sürdürülebileceğine inanmaktayız. Her bir litre atık yağın toplanması ve geri kazanılmasıyla her geçen gün yok olan doğal yaşama yapmış olduğumuz katkı bizlere büyük bir umut ve övünç kaynağı olmaktadır.

Firmamız, büyük bir çevresel sorun olan bitkisel atık yağların toplanarak geri kazanılmasından ekonomik bir kazanç elde etmenin yanında bitkisel atık yağların çevre ve insan sağlığına olan zararlarına yönelik bilincin arttırılması ve toplumun bu konuda eğitilmesini kendisine görev edinmiştir.



Vizyonumuz

Sektörün en eski firması olarak geleceğe güvenle bakarken uzun dönemli ve istikrarlı büyüme sağlayarak Avrupa Birliği Çevre Politikası çerçevesinde Türkiye’deki bitkisel yağ tüketiminin artmasıyla birlikte toplanacak atık yağdan alternatif yakıt biodizel üreterek ülkemizin döngüsel ekonomide etkin bir güce haiz olmasını ve bu döngüsel ekonominin sürdürelebilir olmasını amaç edinmektir.

Bu hedefle birlikte ana faaliyetimiz olan atık toplama ve enerji üretiminin yanı sıra toplumdaki çevre bilincinin arttırılmasını ve döngüsel ekonomiye geçişin ne kadar önemli olduğunu başta çocuklar olmak üzere her yaştaki vatandaşa anlatılmasını en önemli görevimiz biliriz.

Kolza Biodizel olarak gerçekleştirilen eğitimler ve sosyal sorumluluk projeleri ile bugün için değil asırlar sonrası için var gücümüzle çalışmaktayız.